Aktualności

Kontakty Zarządu SFMO „Godność” z MSWiA

Szanowni Koledzy

W załączeniu przesyłam pismo Pana Dyrektora Andrzeja Sprychy dotyczące rozwiązywania problemów Naszego Stowarzyszenia i jego członków.

Mam nadzieję, że nasze starania o przywrócenie nam należnych świadczeń emerytalnych i rentowych oraz zaliczenie nam okresów pozostawania poza służbą w czasie represji lat 80-tych – do służby – są na dobrej drodze i jak mam nadzieję zostaną niebawem pozytywnie dla nas załatwione. Liczę również na to, że i inne nasze dążenia do uzyskania satysfakcji i przywrócenia nam należnego honoru i szacunku zostaną również w pełni zaspokojone.

Jestem pewien, że działania naszych przeciwników, którzy nic dotąd nie zrobili a dodatkowo jeszcze usiłują wszystko zepsuć i zaszkodzić Naszemu Stowarzyszeniu pozostaną tylko i wyłącznie w chorej świadomości tych niegodnych Naszego Stowarzyszenia ludzi.

Jedność i Godność zawsze pozostanie dewizą Naszego Stowarzyszenia , a naszego honoru nie są w stanie splamić ci, co są przeciwko nam oraz co najważniejsze ci co tego honoru nigdy nie mieli i mieć nie będą.

Z pozdrowieniami
Julian Sekuła

Lublin, dnia 06.02.2017r

 

Zostaw komentarz